Category: DEFAULT

Ľúbim Ťa

8 Replies to “ Ľúbim Ťa ”

  1. Tretí deň - Ľúbim Ťa (text piesne) Ľúbim Ťa, Ježiš môj, môj si Ty, Tvoja som, láskou ma premieňaj, viac Ťa chcem Veď ma sám, uč ma Ty ako rásť, ako žiť. To, čo chcem, je stále byť k Tebe blízko Ľúbim Ťa, Ježiš môj, môj si Ty, ja som Tvoj, láskou ma premieňaj, viac Ťa chcem.
  2. Ľúbim ťa Predchádzajúci príspevok. Si to ty, s kým chcem byť. S tebou si chcem šťastie uloviť. Chcem sa k tebe túliť, hriať ti srdiečko. Zobúdzať sa pri tebe, keď vychádza slniečko. Zaspávať, keď slnko chodí spať, celú noc s tebou vášnivo sa milovať.
  3. Ľúbim ťa, len škoda, že o tom nevieš. 3, likes · 75 talking about this. Vitajte na našej stránke:) Hlavný admin: *Gabča*:)Followers: K.
  4. View credits, reviews, tracks and shop for the Vinyl release of Ľúbim Ťa / Ruka S Kvetom on Discogs. Label: Opus - 91 43 • Format: Vinyl 7 Michal Dočolomanský / Eva Kostolányiová - Ľúbim Ťa / Ruka S Kvetom (, Vinyl) | Discogs/5(7).
  5. Emi Ľúbim ťa tak veľmi ako H7 ľúbiť viem, E7 ty si šťastie mojich dní si vôňa Ami májových rán. F Ľúbim ťa, to nie je iba Emi krásny sen, Edim tiež ma ľúb, nech nie som viac H sám. H7 Rec: Ty spíš a ja ťa ľúbim viac ako včera a menej ako zajtra. Ľúbim ťa stále viac, navždy, nekonečne.
  6. Vyjadrite svoje city (Ľúbim ťa, mám ťa rád,) vašej polovičke jedným z našich nádherných darčekových košov. Viac na srikconcasokuari.leiweaniniturlereehephanaradoct.infoinfo
  7. ľúbim Ťa, I love you, kreslený zajac, mesiac [ x px] - Láska - Obrázky a pozadia.
  8. Prečo vznikli tričká "ĽÚBIM ŤA"? Milujeme slovenský jazyk. Milujeme čiernu a bielu farbu. Milujeme svoje deti. Milujeme % bavlnu a všetko čo je vyrobené na Slovensku. Tričká sú ušité z lásky pre deti a ich mamičky. Koľkokrát denne povie každá z nás svojej malej láske ľúbim ťa? Určite sa to ani nedá zrátať.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *